Kawałki szwów w wydzielinie po cesarskim cięciu

Witam, Jestem pięć miesięcy po cesarskim cięciu. W ostatnich dniach przechodzę owulację i wraz z wydzielanym śluzem zauważyłam na bieliźnie paromilimetrowe kawałeczki jakby niebieskiego szwu, który pewnie ulega rozpuszczeniu, do tego delikatne pobolewanie podbrzusza. Dziś rano natomiast przy wypróznieniu pojawiła się krew i śluz w stolcu. Jestem tym zaniepokojona. Oczywiście zgłoszę się do lekarza ale na wizytę muszę czekać. Czy te objawy mogą się ze sobą jakoś łączyć?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pojawienie się krwi w stolcu zawsze wymaga oceny lekarza! Fakt, że ma Pani teraz owulację nie ma jednak z tym związku. Proszę niezwłocznie udać się na wizytę!