Kiedy będę mogła napić się alkoholu?

Witam,mam 19 lat. Od początku stycznia zaczęłam przyjmować setaloft,rozpoczynajac od najmniejszej dawki konczac na 150... niestety lek nie okazal sie dobry dla mnie tak jak i paychiatra dlatego udalam sie do innego psychiatry i ten kazal odstawic mi setaloft i od początku kwietnia zaczelam przyjmowac effectin przez pierwszy tydzien 35,5 mg a potem 75 mg. Mój stan psychiczny zmienil sie o 180 stopni i juz 8 dni temu zostal odstawiony effectin i nie biore juz nic. Moje pytanie to : kiedy bede mogla napic sie alkoholu?

Witam! Jeśli Pani nie bierze już leków od kilku tygodni, to nic nie stoi na na przeszkodzie. Należy jednak zachować umiar i pamiętać o tym, że alkohol maże zaszkodzić. Pozdrawiam W. Łuczkowski.