Czy to może być zespół odstawienia alkoholu?

Hej. Lecze sie od wrzesnia na zaburzenia lekowo depresyne. Biore 50 mg setalofr i bylao spoko ale 3.dni temu wrocilem z urlopu na ktorym Przesadziłem z.alkoholem. czuje sie znowu zle jak na poczatku wrzesnia. Czyli bezsennosc lęki smutek pocenie sie. Nie piej juz ale 3 dzien i nie mija. Czy to moze.być zespol odstawienia alkoholu czy mozle.alkohol spowodowal ze setaloft oslabil swoje dzialanie? Przejdzie jak bede trzezwy? Do tego sportu mnostwo dobre jedzenie?

Witam! Dawka sertraliny jak na dorosłego mężczyznę jest raczej "skromna". Powodem nawrotu dolegliwości jest raczej powrót do picia alkoholu, niż jego odstawienie. Jeżeli stosujemy substancje działające na centralny układ nerwowy to powinniśmy unikać łączenia ich z używkami, które także działają na mózg. Alkohol także ma działanie przeciwlękowe (raczej daje skłonność do brawury), ale kompletnie nie nadaje się do leczenia, wręcz je utrudnia. Proszę zachować trzeźwość, szczególnie logicznego myślenia. Powodzenia W. Łuczkowski.