Kiedy jest największa szansa na zajście w ciążę przy 5-dniowych miesiączkach?

Witam. chciałąbym zajść w ciążę. miesiaczke mialam 22 pazdziernika i trwala 5 dni ile dni po miesiaczce wystepuja dni płodne? kiedy sa najwieksze szanse na zajscie w ciaze? dziekuje i pozdrawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Zależy to od długości i regularności Pani cyklu miesiączkowego. Jeśli jest to 28 dni to owulacja zachodzi ok. 14 dnia cyklu. Najlepiej aby do stosunku doszło na 1-2 dni przed owulacją.