Kiedy mogą być odwiedziny po operacji torbieli?

Witam, niestety nie znalazłam forum na temat chorób kobiecych, więc piszę tutaj i serdecznie proszę o odpowiedzi. Mam mieć usuwaną torbiel. Proszę w związku z tym o odpowiedź na dwa pytanka: jeśli we wtorek mam się zgłosić do szpitala, w środę będzie operacja, to kiedy będę mogła przyjąć odwiedzających? Czy jeszcze w środę czy dopiero w czwartek? Drugie pytanie: czy jeśli moja torbiel jest rozmiaru prawie 10 cm, to czy będzie to laparoskopia, czy raczej normalna operacja? Mam 22 lata, nie rodziłam, nie byłam w ciąży. Pozdrawiam
22 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Podane informacje są wysoce nieprecyzyjne. Nie napisała Pani o torbiel jakiego narządu chodzi. Wiele zależy od tego, jak również od ogólnego stanu Pani zdrowia, rodzaju operacji oraz zwyczajów panujących w szpitalu. Najlepiej o takie informacje pytać lekarza, który kwalifikował Panią do zabiegu, ponieważ powinien być najlepiej zorientowany w ogólnym stanie Pani zdrowia, a więc rodzaju operacji, a także zwyczajach panujących w szpitalu.

Pozdrawiam