Kiedy mogę spodziewać się miesiączki?
Witam! Od 15 lipca krwawilam, czyli w terminie miesiączki. Następnie powtórnie zaczęłam plamic a później krwawic od 3 do 11.08. Poniewaz pojawiło się hcg we krwi lekarze stwierdzili poronienie samoistne-bylam w ciąży, która zakończyła się w 5 tyg. 21.08 bylam na usg- lekarz powiedział, że wszystko jest ok. Endo 8,7, 2 faza cyklu, po owulacji.Lekarz ocenil, ze 7 dni przed usg mogla byc owulacja. zwykle mam cykle 30dniowe. Jak liczyc ten cykl? Kiedy mogę spodziewac miesiączki?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! W opisanej owulacji miesiączka powinna wystąpić mniej więcej na początku września. Ponieważ jednak doszło do poronienia, ze względu na zmiany hormonalne może dojść do pewnego opóźnienia. Proszę się tym nie niepokoić.