Kiedy mogę spodziewać się miesiączki?

Witam! Od 15 lipca krwawilam, czyli w terminie miesiączki. Następnie powtórnie zaczęłam plamic a później krwawic od 3 do 11.08. Poniewaz pojawiło się hcg we krwi lekarze stwierdzili poronienie samoistne-bylam w ciąży, która zakończyła się w 5 tyg. 21.08 bylam na usg- lekarz powiedział, że wszystko jest ok. Endo 8,7, 2 faza cyklu, po owulacji.Lekarz ocenil, ze 7 dni przed usg mogla byc owulacja. zwykle mam cykle 30dniowe. Jak liczyc ten cykl? Kiedy mogę spodziewac miesiączki?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanej owulacji miesiączka powinna wystąpić mniej więcej na początku września. Ponieważ jednak doszło do poronienia, ze względu na zmiany hormonalne może dojść do pewnego opóźnienia. Proszę się tym nie niepokoić.