Kiedy mogę spodziewać się miesiączki, skoro nie przystawiam dziecka do piersi?

Witam, 11.07.2017 urodziłam córkę naturalnie. Nie karmię piersią, ale mam jeszcze pokarm.chciałabym zacząć przyjmować tabletki antykoncepcyjne dwuskładnikowe, lecz nurtuje mnie pytanie, czy aby zacząć opakowanie, trzeba czekać na pierwszy dzień miesiączki, czy można zacząć je przyjmować od razu? No i kiedy mogę spodziewać się miesiączki, skoro nie przystawiam dziecka do piersi, ale pokarm nadal się utrzymuje?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne odpowiednie postępowanie terapeutyczne, proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa.