Kiedy mogę spożyć alkohol po terapii lekami SSRI?

Witam, chciałbym się dowiedzieć ile czasu należy odczekać, aby bezpiecznie spożyć alkohol po terapii lekami SSRI (Asentra)? Medykamenty przyjmowałem 5 miesięcy od lutego do czerwca, przy czym cały czerwiec dawkę 25 mg. Ostatnią dawkę (25mg) wziąłem wczoraj rano (czwartek), czy w sobotę pod wieczór jest bezpiecznie spożyć alkohol, oczywiście rozważnie w mniejszych ilościach. Jeśli nie, to ile powinienem czekać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam
Najlepiej odczekać 3,4 dni od zażycia ostatniej dawki, ponieważ tyle potrzeba czasu do usunięcia leku z organizmu
Pozdrawiam