Kiedy można wrócić do pracy po operacji siatkówki?

7 dni temu po uderzeniu w oko,lekarz stwierdził przedarcie siatkówki. Od razu przeprowadzono mi zabieg laserem. Nadal migają mi męty oraz oko lekko swędzi. Po jakim czasie mogę wrócićdo pracy Jestem pracownikiem poczty.spędzam conajmniej 7 godzin przed komputerem oraz często muszę dźwigać paczki.

Dzień dobry, proszę udać się na kontrolę do lekarza, który przeprowadził zabieg. Na podstawie badania dokona on oceny, czy powrót do pracy jest już możliwy.