Czy możliwe jest rozdarcie siatkówki?

Kobieta, 22 lata. Jestem niecałe 24h po okaserowaniu rozdartej siatkówi prawego oka. Zabieg miał na celu zniwelować błyski, lecz wciąż ich doświadczam w jasnych pomieszczeniach/przy świetle dziennym. Czy to znaczy, że siatkówka pozostała rozdarta? Ponadto jej fragment został w ciele szklistym i lekarze nie widzieli, co z tym zrobić.

Szanowna Pani,
błyski w oku spowodowane są najczęściej albo pociągnaiem siatkówki czyli robi się przedarcie albo może to być złe krążenie.
Po wykonaniu lasera wcale nie koniecznie błyski muszą ustąpić. Pociąganie może dalej istnieć siatkówka jest natomiast zabezpieczona żeby nie urywała się dalej.
Nie mogę Pani udzielić odpowiedzi co dzieje się na pewno w Pani oku bo musiałbym je zobaczyć.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowosielska