Zwyrodnienie siatkówki u 44-latki

Witam, od ok. roku widzę w ciemnościach błyski, gdy patrzę w lewo - po lewej stronie, gdy w prawo, po prawej. Mam zwyrodnienie kraciaste siatkówki, raz miałam laserowane przedarcie na siatkówce wskutek urazu. Wtedy te błyski widziałam centralnie, a nie przy patrzeniu w bok. Często miewam różne badania, dno oka miałam w lipcu, ale lekarze nie widzą żadnych nieprawidłowości. Martwię się, że mi się ta siatkówka w końcu odklei. Proszę o poradę, czy to normalne? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania okulistycznego nie jestem w stanie ocenić obecnego stanu siatkówki i oka. Objawy jakie Pani opisuje mogą występować przy historii medycznej jaką Pani przebyła.