Senność i zaczerwienione oczy po zabiegu laserowania lewego oka

Witam, Moj tato jest po zabiegu laserowania lewego oka, w ktorym wystapilo naderwanie siatkowki (2dni po zabiegu), w drugim oku wykryli zwyrodnienia i tez bedzie mial je laserowane za 7 dni.. Po zabiegu nadal widzi blyski, mroczki i ma bardzo czerwone oczy.. w dodatku jest senny. Czy to jest normalne?

Witam.
Zaczerwienione spojówki , mroczki ,błyski - z tymi problemami mogą borykać się pacjenci po laserowaniu siatkówki. Proponowałbym kontrolę okulistyczną zza 7 dni po laseroterapii.
Pozdrawiam