Kiedy można współżyć po łyżeczkowaniu z powodu obumarcia płodu?

Jetem 6dni po zabiegu po łyżeczkowaniu. Obumarcie płodu w 9tyg a dowiedziałam się w 14tyg. Kiedy mogę zacząć współżycie z mężem?

Jeśli nie ma żadnych dolegliwości to warto poczekać jeszcze tydzień. Starania o ciąże prosze zacząć dopiero po 2 prawidłowych miesiączkach.