Kiedy nadgarstek powinien zostać nastawiony?
Witam syn ma złamanie nadgarstka. Stało się to w czwartek 14.06 ma usztywniony od góry gipsem ale lekarz kazał nam czekać do wrorku, bo wtedy będzie kolejne RTG i wtedy będzie wiadomo czy trzeba nastawiać. Czy to nie będzie za późno na nastawianie? Dodam, że synka ręką nie boli. Pozdrawiam.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruję zastosować się do zaleceń lekarza, widocznie potrzebna jest ponowna ocena zdjęcia RTG do podjęcia decyzji, czy trzeba nastawiać nadgarstek. Pozdrawiam!