Kiedy powinnam rozpocząć starania o dziecko?

Witam nie jestem jeszcze w ciąży ale świadomię zrobiłam wczesniej dla pewności wyniki badań na Tokso Pierwsze badanie wyszło IgG 69 IU/ml i IgM 0,41 awidność IgG wyszła 0.27 czyli niska (ref. 0.3-0.4). Wynik wskazywał by na wczesne zakażenie czy przed rozpoczęciem starania o dziecko powinnam rozpocząć leczenie, a jeśli tak to jaki okres czasu " odczekać" aby ze spokojem rozpocząć starania o dziecko ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z podanymi wynikami badania proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.