Kiedy zrobić test ciążowy podczas starań o dziecko?

Witam, kiedy najlepiej zrobic test ciążowy? Współżycie było tydzien temu w poniedziałekk ( owulacja) bardzo pragniemy z mężem dziecka i korci mnie aby zrobic test ale nie chce sie rozczarować . Przewidywana miesiączka to wtorek 23.09. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By wynik był wiarygodny, proszę wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.