Kilka b.drobnych zmian ogniskowych hypoechogenicznych

Moje usg tarczycy: Miąższ płata prawego normoechogeniczny.W okolicy bieguna dolnego zmiana ogniskowa lito-płynowa 8,5x6,5,unaczynienie obwodowe.Oprócz tego w miąższu kilka b.drobnych zmian ogniskowych hypoechogenicznych o wielkości 2-3mm, do dalszej obserwacji.Prawie cały płat lewy zajęty przez zmiany ogniskowe lito-torbielowate za znaczną komponentą koloidową.Największa zmiana w centrum płata 24x12mm.Unaczynienie w przegrodach pomiędzy zmianami(obwodowe). Czy będę musiała przejść operację?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu badania nie jest możliwe zakwalifikowanie do zabiegu operacyjnego. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który zaproponuje możliwe formy leczenia.