Kilka krost na łydkach po opalaniu

Witam.Jakis miesiac temu mialam zapalenie mieszkow wlosowych na nogach po depilacji.Teraz tydzien temu znow powyskakiwało mi kilka krost na lydkach nawet z ropą,z czym zaznaczam że od tamtej pory nie golilam nog.Zastanawia mnie od czego moge miec to ponownie?Jedyne co to opalalam sie przez 3 dni z rzedu na sloncu,czy to mozliwe że od slonca?Zawsze sie opalalam i nic takiego mnie nigdy nie spotykalo..Prosze o porade

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że mogła to być reakcja na zasadzie wcześniejszego podrażnienia przez depilację i obecnie przez słońce. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.