Opalanie a zapalenie mieszków włosowych

Witam.Jakis miesiac temu mialam zapalenie mieszkow wlosowych na nogach po depilacji.Teraz tydzien temu znow powyskakiwało mi kilka krost na lydkach nawet z ropą,z czym zaznaczam że od tamtej pory nie golilam nog.Zastanawia mnie od czego moge miec to ponownie?Jedyne co to opalalam sie przez 3 dni z rzedu na sloncu,czy to mozliwe że od slonca?Zawsze sie opalalam i nic takiego mnie nigdy nie spotykalo..Prosze o porade

Piotr Pilarski

Od słońca nie ale od zwiększonej potliwości już tak.

Pozdrawiam.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę.

Na zapalenie mieszków bardzo skuteczne są zabiegi mikrodermabrazji wykonywane w serii zabiegów.