Kilkugodzinne pieczenie w pochwie po wypróżnieniu

Czym może być spowodowane kilkugodzinne pieczenie w pochwie utrzymujace się kilka godzin po wypróżnieniu? Ta sytuacja powtarza się prawie codziennie od 3 miesięcy. Mój ginekolog nie umie pomóc.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, czy wykluczono infekcję pochwy? Jeżeli ginekolog nie znajduje przyczyny dolegliwości, to zalecana jest konsultacja u proktologa, ew. dolegliwości z okolicy odbytu mogą być odbierane jako pieczenie z pochwie.