Kleszcz a lęki, poty i zaburzenia chodzenia

Witam.2010 r. "miałam" kleszcza.Objawy grypy i lekki obrzęk w miejscu ukłucia. Kleszcz nie wyszedł w całości.Internista zapisał Unidox na 2 tygodnie.Czułam się dobrze,ale miewałam zlewne poty,które po jakimś czasie przeszły.W 2012 robiłam WR wyszło na plus.Weryfikacja negatyw.Zasugerowano mi WB, wynik IGM P.39 mocne wybarwienie p.23 słabe wybarwienie IGG negatywny. Zapisano mi Unidox 200mg przez 4 tygodnie.2014 bjawy wróciły.Poty,lęki,zaburzenia chodzenia.zawroty.Kaszel 12 lat.Jakie bad.robic?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizyte u lekarza rodzinnego, ktory oceny wskazania do wykonania immunodiagnostyki w kierunku boreliozy oraz wskaze dalsze postepowanie diagnostyczno-lecznicze. Pozdrawiam