Kłucia po prawej stronie w dole brzucha

Od 3tyg.mam ukłócia po prawej stronie w dole burzucha.Czasami promieniuje to w stronę krzyża.Badanie ginekol.jest w porządku.Czy to coś niepokojącego?

Trzeba zrobić USG jamy brzusznej czy nie ma zastoju w nerce i koloskopię jeżeli nie miała jej pani w ciągu ostatnich 2 lat. Gdy badania nic nie wykażą to wtedy najprawdopodobniej nic niepojącego

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuj udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu internistycznym bedzie mozna coś więcej powiedzieć.