Kłucia poniżej pępka i stan po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam serdecznie:) Jestem 5 mc po zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego. 3 tyg po zabiegu miałam ponowne usg i wszystko wyszło prawidłowo. Natomiast od jakiś 2 mc odczuwam kłucie troszkę poniżej pępka z mojej prawej strony ale tylko wtedy kiedy wciągam lub napinam brzuch.. Nie jest to bol lecz po prostu odczuwam to miejsce. Czy jest taka możliwość,że po prostu po takim zabiegu pewne miejsca są bardziej wrażliwe?? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Tak. Dość często tak się zdarza. Ale w razie wątpliwości radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem, aby dla pewności wykluczyć przepuklinę okołopępkową jako przyczynę dolegliwości.