Kłucia w jajnikach po usuwaniu zrostów

wittam serdecznie mam pytanko od jakiegos czasu mam lekkie kłucie w lewym jajniku jestem po zabiegu usuniecia zrostów czy to może byc ciaza a jak tym bardziej staramy sie z mezem o dziecko

Elżbieta Rhone

Witam,
należy wykonać test ciążowy oraz potwierdzić w USG ciążę w macicy. Bóle mogą też być objawem ciąży pozamacicznej - zwłaszcza jeśli przechodziła Pani jakiekolwiek operacje jajowodów. Możliwe też, że ból jest wynikiem przebytej operacji.