Kłucia w piersiach a rak sutka

Witam, od jakiegoś czasu w obu piersiach mam kłucia( w jednej koło pachy a w drugiej od środka). Moja Mama zmarła na raka sutka. Nie miesiaczkuje od 2 miesięcy i teraz piersi sa całe obolałe ale w tych dwóch punktach bol jest najsilniejszy kłujący. Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Proponuje oznaczyć poziom beta hcg z krwi .