Kłucie, bolesność warg sromowych po zabiegu labioplastyki

Witam, Mam 20 lat, 5 miesięcy temu przełam zabieg labioplastyki, wargi cały czas bolą, na szwach czuję kłucie i swędzenie (naprzemiennie), co mogę teraz z tym zrobić? Czy jest szansa, że ból kiedykolwiek minie?

Dzień dobry, po 5 miesiącach od zabiegu operowane miejsce powinno być całkowicie wygojone, a pacjentka powinna powrócić do pełnej aktywności życiowej. Jeśli cokolwiek Panią niepokoi, proszę zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarza, który wykonał labioplastykę.