Ból, pieczenie, swędzenie, kłucie, nadwrażliwość po zabiegu labioplastyki

Witam, Około 5 miesięcy temu przeszłam zabieg labioplastyki. Pojawił się ból, pieczenie, swędzenie, kłucie, nadwrażliwość okolic (również nieoperowanych, m.in. łechtaczki). Czy możliwe jest, że po operacji mam vulvodynię? I czy to oznacza, że nigdy nie będę mogła uprawiać seksu i prowadzić normalnego życia....?

Dzień dobry, nie podała Pani, od kiedy występują wymieniane objawy. Jeśli od niedawna, prawdopodobnie nie mają związku z przebytą labioplastyką, niemniej jednak wskazana kontrola u operatora. Ponadto konieczne jest wykluczenie infekcji miejsc intymnych.