Kłucie nad lewa piersią: Co mi jest?

Witam. Mam 16 lat, 174cm wzrostu i 65kg. Strasznie się boje, że coś mi jest ale nie chce iść do lekarza, bo się panicznie boję. Czasami mam takie kłucie nad lewa piersią kolo pachy strasznie mnie kuje, że ledwo oddycham. Nie mogę się śmiać, przez tan czas ostatnio kuło mnie przez 1 godz. Poza tym jestem zmęczona najchętniej poszłabym spać i spała przez cały czas. Jest mi zimno czasami w ręce i nogi. Mam zawroty głowy, uczucia gorąca jak jest na dworze zimno, uczucie, że jest mi słabo i zaraz zesłabnę, szybki puls. Nie wiem co robić? Boje się iść do lekarza, a jak bym miała iść to bez wiedzy rodziców, ale tak chyba nie można. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
Po 16 roku życia podczas wizyty lekarskiej obecność rodzica nie jest konieczna.
Dolegliwości bólowe w klatce piersiowej wymagają diagnostyki w kierunku schorzeń układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego. Ponadto należy wykonać badania z krwi ( morfologię, elektrolity, TSH)
Należy zgłosić się na wizytę do lekarza. Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu oraz wykonanie badania lekarskiego. Dzięki temu możliwe będzie postawienie wstępnego rozpoznania oraz zlecenia dodatkowych badań.
Pozdrawiam