Kłucie w głowie obok ucha

Witam mam problem z głowa od kilku miesiecy kłuje mnie w jednym miejscu koło ucha jest to bardzo silny bôl wczesniej mnie kuło zadziej teraz mam tak ze kuje dwa dni i w nocy spać nie mogłam jest to taki bòl jak by mnie coś ukuło w środku głowy i coraz silniejszy jest ten bòl wczoraj mnie kuło cały dzień i w nocy watałam rano bòl nie ustał czasami słabo mi sie robi od tego bólu tabletki mi nie pomagaja wziełam ketanol wieczorem nie pomógł a rano wziełam zwykłe tabletki i tez nie pomogły

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić konieczność dalszych konsultacji np. neurologa. Być może konieczne będzie wykonanie TK głowy.