Szumy uszne w drugim miesiącu ciąży

Od czerwca piszczy mi w prawym uchu. Przestaje w nocy i rano jak się budzę zaczyna znów piszczeć. Pisk jest zmienny, czasem wogóle niesłyszalny. Do tego ból prawego ramienia, i prawej strony głowy, okolic prawego ucha. Bóle nie są stałe. Występują co pare dni. Badania laryngologiczne są ok, krwi i OB też. Neurolog mnie skierował na rezonans głowy oraz odcinka kręgosłupa szyjnego, jednak nie mogę go wykonać gdyż jestem w 2 miesiącu ciąży. Proszę poradźcie mi coś.

Jesteś za młoda na zmiany chorobowe w kręgosłupie szyjnym i w głowie. Nie rób tych badań. Przebadaj swoje ząbki i zgryz. Może to dysfunkcja stawu skroniowo żuchwowego prawego, może to wada zgryzu? A najlepiej to poczekaj na pomyślne zakończenie ciąży. Stosuj miękką dietę jeżeli to wada zgryzu i napisz po porodzie.