Niewielkie zgrubienie błony zatok szczękowych lewych

Od ponad pół roku doskwiera mi ból twarzy z prawej str(kośc skroniowa-skroń promieniuje w okolice brwi i nosa, przenosi się na tył głowy). Odwiedziłam już neurologa (wszytsko ok) , laryngologa, stomatologa(został wykonane 2 lecz. kanałowe 7 górnej po prawej stronie). Mr głowy - niewielkie zgrubienie błony zatok szczek.lewych.mr kreg.szyjnego -dokanałowa przepuklina krązka m/k. podczas wizyty u laryngologa - . doktor zauważyła plame w prawej zatoce szczekowej pod okiem. Broszę o pomoc.

Witam , Szanowna Pani , NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Pomimo moich szczerych chęci - nie jestem w stanie pomóc na odległość Warszawa-Zawonia! z.żurawski