Kłucie przy oddychaniu i bóle pleców

mam pytanie co to może być za kucje jak odcham i kuje mnie z tyłu w plecach i czuje te kucia z przodu też czasami . Robiłam wszystkie badania ekg i wykazał że wszystko jest wporżadku nie wykazało nic a te kucia raz na jakis czas mnie złapią jak to leczyć i co robić ?błagam o pomoc. jola

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy mogą sugerować rozpoznanie ucisku na korzenie nerwowe (tzw ból od kręgosłupa) Warto wykonać badanie RTG i w razie potrzeby zgłosić się do poradni neurologicznej lub neurochirurgicznej.