Uczucie kłucia i pieczenia pod żebrami

Od pewnego czasu kuje i piecze pod prawym żebrem bul przechodzi z tyłu pleców miałam badanie podstawowe krwi w normie ,byłam u ginekologa wszystko ok,zrobiono Usg wszystko w porządku nie wiem co to może być proszę o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opisane objawy mogą być związane z uciskiem na korzenie nerwowe. Warto rozważyć zdjęcie RTG kręgosłupa piersiowego i lędzwiowego.