Kłucie po lewej stronie klatki piersiowej i uczucie ucisku

Witam, mam 24 lata od paru dni mam dziwne objawy, po lewej stronie klatki piersiowej czuję czasem kłucie i dziwny dyskomfort, bardziej mnie martwi ucisk w głowie- często po stronie czoła..nie jest to ból ale uczucie ucisku,rozpierania..byłem u lekarza POZ, stwierdził że to zmiana pogody lub może być to na tle nerwowym..ale top drugie wykluczam, mam za to skierowanie do neurologa w rozpoznaniu wpisane ból głowy..czy jest powód do niepokoju?czy te uciski szczególnie głowa mogą same przejść?Pozdr.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Konieczne jest także poznanie większej ilości informacji medycznych o pacjencie aby móc coś więcej powiedzieć.