Kłucie serca, niepokój i zmęczenie u 21-latka

witam. mam 22 lata. dziwnie się czuje. gdy pomyśle o sercu nagle mnie zaczyna kłuć i łaskotać w jego okolicy odczuwam jak by było coś nie tak niepokój narasta a fizycznie czuje sie wtedy gorzej. im bardziej nie chce o tym myśelć tym bardziej to sie wzmaaga szczególnie w nocy. czuje sie pobudzony i poddenerwowany nie wiem co z sobą zrobić a zarówno czuję się zmęczony i słaby. wiem że jest to spowodowane tylko poprzez moje myśli. badałem sie na tle sercowym i jest ok. jak zmienić tok myślenia ?

Witam, ja też zachęcam do spotkania ze specjalistą- psychologiem, nie ma sensu się męczyć! są to objawy nerwicowe i naprawdę można je wyleczyć. Pozdrawiam serdecznie!