Uczucie stresu podczas rozmowy z innymi ludźmi

Uwielbiam spotykać się z ludźmi. Każdemu spotkaniu towarzyszy jednak mocne wewnętrzne napięcie. Szczególnie w sytuacjach 'w cztery oczy'. Za bardzo skupiam sie wtedy na sobie; rozmyślam o tym jak wyglądam, czy gadam do rzeczy... To powoduje ogromny stress. Jak się od niego uwolnić? Chcę, aby rozmowy były przyjemnością i dla mnie i dla rozmówcy. Dodam, że jestem DDA

Witam, Gratuluję że pomimo trudu i spięcia rozmawiasz z ludźmi ! myślę, że tędy droga. Nowe doświadczenia w relacji może pozwolą Ci zobaczyć, że są i trudne i miłe relacje. Ludzie są RÓŻNI nie tylko zagrażający ale i WSPIERAJĄCY.
Praca domowa:-) Różnicuj ludzi i relacje. Kto jest fajny w Twoim życiu? i jak się przy nim czujesz? Kto jest gburem i jak się przy nim czujesz?

Jeśli stres utrzymywałby się dłużej to może czas spotkać się z psychologiem.
Pozdrawiam ciepło!