Kłucie w brzuchu, ucisk pod pępkiem i stwardnienie

Czesto kluje mnie w brzuchu, ostatnio po prawej stronie do tego pieka mnie okolice intymne i czesto mam problem z pecherzem. Tez czuje ucisk pod pepkiem i nad pepkiem zaraz wyczuwam stwardnienie ktorego raczej wczesniej nie mialam. Co to moze byc?

Piotr Pilarski

Ciężko powiedzieć bez zbadania. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.