Kłucie w jajniku a starania o ciążę

witam serdecznie mam pytanie czy lekkie klocie w lewym jajniku moze oznaczac ciaze tym bardziej ze jestem po zabiegu zrostow(02.01.2014) biorac tabletki clostilbegyt i bromocorn i staram sie z mezem o dziecko

Aleksander Ropielewski

Nie może to być podstawą do rozpoznania ciąży. Proszę w pierwszej kolejności wykonać badnie stężenia beta hCG w surowicy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany objaw nie jest specyficznym dla ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku.