Kłucie w jajniku, lekkie bóle i zaparcia u 27-latki

Czy to są normalne dolegliwości lekkie uklucie w prawy jajnik i lekkie po bolewanie mam zaparcia WYNIKI BADAN : Jajniki: prawy: 41x30x30ze zmiana bezechowa 34x30x26 gladkoscienna dobrze ograniczona od otoczenia , bez patologicznego unaczenienia w obserwacji CD czy też Dopplerem mocy Lewy: 30x18x17 czy jest zagrożenie pęknięcia jajnika?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane w wyniku nieprawidłowości wymagają konsultacji specjalisty ginekologa. Teoretycznie istnieje jednak ryzyko pęknięcia opisanej w jajniku zmiany.