Kłucie w klatce piersiowej, zaburzenia rytmu serca i tachykardia u 25-latki

Mój problem dotyczy serca panicznie się boje ze dostane zawał albo przestanie bić.Ciagle mnie boli jakby ktos po nim deptal,kluje,rozpiera w klatce,piecze w sercu odczuwam czasem ze na moment przestaje bić a potem uderza ze zdwojoną siłą.Mialam ekg w ośrodku bo nie mialam odczuwalnego ciśnienia i pojechalam nie wykazało nic dali Mi tabletki i potem ekg bylo ok.lekarz rodzinny mowil ze to tachykardia zapisal bellergot propranolol ale nie biore bo obnizaja ciśnienie a i tak mam niskie.Co mi jest?

Witam! Przede wszystkim należy zweryfikować, czy tachykardia nie jest spowodowana przez jeden z odwracalnych czynników (anemia, nadczynność tarczycy, nadmierne przyjmowanie napojów energetycznych i kawy, zaburzenia o charakterze nerwicowym). Warto również wykonać holter ekg, które umożliwi przeanalizowanie zapisu badania podczas całej doby.