Kłucie w kolanie po artroskopii

Artroskopia kolana w grudniu 2014 r. 1) Uszkodzenie rogu przedniego łąkotki przyśrodkowej oraz rogu tylnego łąkotki bocznej; 2) Przerost błony maziowej kolana prawego; 3) Chondromalacja III St. przedziału przyśrodkowego. Odbyłem rehabilitację i przyjąłem 3 zastrzyki ( kwas hialuronowy). Czy ukłucia w kolanie podczas chodzenia lub krzywego stąpnięcia są objawem prawidłowym ? co mogą oznaczać ? czy ewentualne wykonanie prześwietlenia lub USG wykazałoby co się dzieje z kolanem?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeżeli objawy nie będą ustępować to zalecałbym wykonanie badań takich właśnie jak USG stawu kolanowego czy RTG. Pozdrawiam

Artroskopia wykazała chorobę ale jej nie wyleczyła bo nie ma takiej możliwości. pojedyncza rehabilitacja i kilka zastrzyków nie zmniejszy Pana dolegliwości bo takie zabiegi należy powtarzać systematycznie miesiącami lub nawet latami