Kłucie w kolanie po artroskopii

Artroskopia kolana w grudniu 2014 r. 1) Uszkodzenie rogu przedniego łąkotki przyśrodkowej oraz rogu tylnego łąkotki bocznej; 2) Przerost błony maziowej kolana prawego; 3) Chondromalacja III St. przedziału przyśrodkowego. Odbyłem rehabilitację i przyjąłem 3 zastrzyki ( kwas hialuronowy). Czy ukłucia w kolanie podczas chodzenia lub krzywego stąpnięcia są objawem prawidłowym ? co mogą oznaczać ? czy ewentualne wykonanie prześwietlenia lub USG wykazałoby co się dzieje z kolanem?
MĘŻCZYZNA, 53 LAT ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, jeżeli objawy nie będą ustępować to zalecałbym wykonanie badań takich właśnie jak USG stawu kolanowego czy RTG. Pozdrawiam

0

Artroskopia wykazała chorobę ale jej nie wyleczyła bo nie ma takiej możliwości. pojedyncza rehabilitacja i kilka zastrzyków nie zmniejszy Pana dolegliwości bo takie zabiegi należy powtarzać systematycznie miesiącami lub nawet latami

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy