Kłucie w lewym boku brzucha podczas nocy

Witam,zeszlej nocy mialam bole w lewym boku brzuch a dokladniej jakby kłucie co to moze oznaczac?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią dolegliwości nie są specyficzne i mogą mieć wiele przyczyn. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie można postawić diagnozy. Gdyby dolegliwości zaczęły się powtarzać, zalecam konsultację u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.