Kłucie w oku od dwóch dni

Od dwóch dni kłuje mnie w oku, tak jakby coś mi do niego wpadło. Nie ma żadnych innych objawów. Do okulisty sw mojej przychodni terminy są kilkumiesięczne więc pytam tutaj, Co może być przyczyną i jak to załagodzić? Czy wizyta u okulisty jest konieczna?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spróbować udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność dalszej konsultacji.