Kłucie w pochwie, biały śluz a ryzyko ciąży

Witam. Okres skonczyl mi sie 28 lutego. W 7 marca i 21 marca chlopak kilka razy wlozyl mi czlonka do pochwy (nie doszedl na 100%). Od ponad tygodnia mam uczucie kłucia w pochwie i dzisiaj zaobserwowalam bialy śluz. Jutro mam zamiar kupic test. Ale czy to po prostu spozniajacy sie okrez czy ciąża?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można tego określić. Proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi. Wynik będzie najbardziej wiarygodny.