Petting po zdjęciu prezerwatywy a ryzyko ciąży

Witam mam problem. Otóż dzis z moja dziewczyna uprawialiśmy sex w aucie w kondomie. Wyszedlem przed czasem skonczylem z daleka od jej pochwy. Po stosunku wytarlem czlonka chusteczka nie czulem by moja reka sie ubrudzila. Po jakis 15 minutach zaczalem piescic jej lechtaczke nie wlozylem palca do srodka. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?? Prosze o pomoc bardzo sie martwimy ;(

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek w prezerwatywie nie jest pewną metodą antykoncepcji. Jeśli do zbliżenia doszło w dni płodne to nie można wykluczyć ciąży. Należy jednak zaznaczyć, że prawdopodobieństwo zapłodnienia jest niewielkie.