Petting i spóźnianie się okresu a ryzyko zajścia w ciążę

Witam, uprawiałem z dziewczyna petting, po masturbacji wytarlem rece o koldre ale pozniej ( po jakichs 3 min) je wlozylem do jej przedsionka pochwy, byly jeszcze klejace, zapomnialem sie, jest ona dziewica, okres jej sie spoznia juz 12 dni, ostatni jej sie spoznil 8 dni. Jakie istnieje ryzyko zajscia w ciaze?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ryzyko ciąży jest bardzo niskie. Dla Pana pewności proponuje, żeby partnerka wykonała test ciążowy.
Pozdrawiam