Kłujący ból lewego jajnika

Witam. Od kilku dni wystepuje u mnie klujacy bol lewego jajnika podczas chodzenia I innych wysilkow. Predzej byly takie same dolegliwości lecz przez jakiś czas było dobrze a teraz znów to samo. Co to może oznaczac ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy zgłosić się do ginekologa. Niezbędne USG ginekologiczne z oceną przydatków. Trzeba wykluczyć stan zapalny w drogach rodnych i/lub zmiany w obrębie samego jajnika.