Przyczyny ostrego bólu jajników

Witam Od 2 tyg mam ostre bole jajnikow. Trwa to okolo 15 s I wystepuje wiecej niz 5 razy dziennie. Wczesniej mialam charakterystyczny dla okresu bol podbrzusza I nadbrzmiale piersi ale pozniej zaczely pojawiac sie te bole I okresu nie dostalam. Co mi dolega? Ost w nocy obudzil mnie bardzo silny bol nie do wytrzymania. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam1
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane stanem zapalnym w obrębie przydatków czy endometriozą. Nie można wykluczyć gastrologicznego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza,