Czy spóźnienie okresu ma związek z zapaleniem jajników?

Witam, Okres spoznia mi sie od 7dni, przez ostatni czas mialam duzo stresu, miewam bole podbrzusza ,jajnikow, prawy jajnik jednak boli tez podczas oddawania moczu ( wczesniej mialam zapalenie pecherza, ktore sie powtarzalo) sluz przez pare dni byl mleczny pozniej lekko zolty teraz nie ma go wcale. Piersi sa wieksze jak przed okresem i wrazliwe. Podejrzewam czy moze to byc zapalenie jajnikow czy torbiel?

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności sugeruję wykluczyć ciążę oraz wizytę u ginekologa.