Kłujący ból lewego jajnika, nieregularne miesiączki

Witam, od kilku miesięcy odczuwam częsty, klujący ból lewego jajnika. Mam też nieregularne, bardzo obfite i bolesne miesiączki. Ginekolog uznał, że wszystko jest w porządku, a ból jest uwarunkowany danym etapem cyklu. Jednak wcześniej nie miałam takich dolegliwości, ból jajnika czasami jest bardzo silny i uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. W jaki sposób mogę sobie pomóc (prócz leków przeciwbólowych), czy warto zasięgnąć opinii innego lekarza? Co mogłoby być przyczyną dolegliwości?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli była Pani zbadana przez specjalistę ginekologa, miała Pani wykonane USG a wszelkie nieprawidłowości zostały wykluczone, to nie ma powodów do niepokoju. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości sugeruję ponowną konsultację z innym specjalistą ginekologiem.